بهترین اپلیکیشن های خرید بلیط هواپیما

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

یکی از روش های خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی، استفاده از اپلیکیشن های مختلف است که می توانید با تلفن همراه و با طی چند مرحله ساده، بلیط هواپیما دلخواه را رزرو کنید. اما تعداد اپلیکیشن های موجود برای خرید بلیط زیاد است که به همین دلیل در این مقاله، بهترین اپلیکیشن های خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی را بررسی می کنیم.

معرفی بهترین اپلیکیشن های خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی

استفاده از اپلیکیشن،  راحت ترین روش برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما است. زیرا در هر زمان و مکانی و بدون نیاز به سیستم می توانید به راحتی بلیط پرواز را رزرو کنید. برای خرید بلیط هواپیما در این روش لازم است اپلیکیشن مناسبی را انتخاب کنید تا سرعت مناسبی داشته باشد و ضمن پشتیبانی از تمامی پروازها، شرایط پرداخت امن را نیز داشته باشد. رابط کاربری مناسب و همچنین راحتی در یافتن بلیط پرواز موردنظر نیز از ویژگی های مهم بهترین اپلیکیشن های خرید بلیط هواپیما است. در ادامه برخی از این اپلیکیشن ها معرفی شده است.

اپلیکیشن رسمی رسپینا از بهترین اپلیکیشن های خرید بلیط هواپیما

وب سایت رسپینا به عنوان یکی از وب سایت های معتبر خرید بلیط هواپیما برای مسیرهای داخلی و خارجی است که امکان خرید بلیط از اپلیکیشن را نیز فراهم کرده است. این اپلیکیشن در دو نسخه اندروید و ios وجود داشته که می توانید از وب سایت رسمی آن و یا کافه بازار و سایر پلتفرم های دانلود اپلیکیشن، برنامه آن را دریافت کنید. این یکی از بهترین اپلیکیشن های خرید بلیط هواپیما بوده که علاوه بر اینکه سرعت بالایی دارد، می توان به راحتی بلیط هواپیما را در آن رزرو کرد.

nu1.jpg

علاوه بر این در این اپلیکیشن امکان خرید بلیط قطار و اتوبوس و همچنین رزرو هتل و تور برای شهرهای داخلی و خارجی فراهم شده است. با خرید خدمات مختلف مانند بلیط هواپیما از این اپلیکیشن از پشتیبانی 24 ساعته کارشناسان نیز بهره مند خواهید شد.

Skyscanner: بهترین اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما خارجی

Skyscanner به عنوان یکی از بهترین برنامه ها و وب سایت های رزرو پرواز در سطح بین المللی شناخته شده است. آنها صدها ارائه دهنده بلیط هواپینا را جستجو می کنند تا بهترین معاملات را در مورد پروازها، هتل ها و حتی اجاره خودرو پیدا کنند. بهترین راه برای صرفه جویی در هزینه و یافتن کمترین قیمت برای پروازها این است که مقصد خود را وارد کرده و «ارزان ترین ماه» را انتخاب کنید. Skyscanner ارزان ترین روزهای پرواز را به شما می گوید. اسکای اسکنر در صدها پرواز جستجو می کنند تا ارزان ترین تاریخ و مقصد سفر را بیابند

کایاک: بهترین اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما

کایاک یک موتور جستجوی مسافرتی است که به دنبال پروازها، هتل ها و اجاره خودرو از ایرلاین ها و شرکت های مختلف است. برای جستجوی پروازهای ارزان، مقصد، تاریخ عزیمت و بازگشت خود را در اپلیکیشن کایاک وارد کنید و ارزان ترین و کوتاه ترین پروازها را برای آن تاریخ ها نشان می دهد.

Kayak همچنین دارای یک ویژگی هشدار قیمت است، که در آن می توانید قیمت ها را رصد کرده و به محض کاهش قیمت به شما اطلاع می دهد. برخی از ویژگی های دیگر این اپلیکیشن شامل برنامه سفر و امکان جستجوی تعطیلات متناسب با بودجه مسافران است.

nu2.jpg

گوگل فلایت از بهترین اپلیکیشن های خرید بلیط هواپیما

برنامه و وب سایت Google Flights به شما امکان می دهد ارزان ترین و بهترین پروازها را به مقصد خود جستجو کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مقصد و تاریخ سفر خود را وارد کنید و بهترین پروازها را بر اساس قیمت به شما نشان می دهد. همچنین می‌توانید قیمت‌ها را در تقویم و نمودار قیمت دنبال کنید تا ارزان‌ترین تاریخ‌های حرکت را پیدا کنید.

کیوی از اپلیکیشن های خرید بلیط هواپیما

کیوی یک موتور جستجوی مسافرتی است که می تواند پروازهای ارزان قیمتی را پیدا کند که سایر وب سایت ها نمی توانند. می توانید پروازها، خودروهای اجاره ای و هتل های مقصد خود را جستجو کنید. مقصد و تاریخ سفر ترجیحی خود را وارد کرده تا بهترین معاملات پرواز را پیدا کنید.

می توانید جدول قیمت گذاری ماه را ببینید که در آن ارزان ترین تاریخ سفر با رنگ سبز مشخص شده است. با اپلیکیشن موبایل کیوی، می‌توانید کارت پرواز خود را دانلود کنید، اعلان‌های سفر را دریافت کنید، تنها با یک کلیک رزرو کنید و قیمت‌ها و پیشنهادات منحصر به فرد را دریافت کنید.

موموندو بهترین اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما

موموندو یک موتور جستجوی مسافرتی است که صدها گزینه را بررسی می کند تا بهترین و ارزان ترین پروازها را به شما نشان دهد. زمانی که مقصد و تاریخ سفر خود را وارد کردید، موموندو ارزان ترین، بهترین و سریع ترین گزینه های پرواز را ارائه می کند. در این اپلیکیشن می توانید نموداری از کل ماه را مشاهده کنید که به شما می گوید چه زمانی قیمت پرواز افزایش یا کاهش می یابد. Momondo دارای ویژگی به نام Mix and Match برای پروازهای رفت و برگشت است، که در آن شما می توانید بلیط خود را با یک خط هوایی متفاوت پس از بازگشت رزرو کنید تا در هزینه خود صرفه جویی کنید.

nu3.jpg

انتخاب بهترین اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما

در این مقاله چندین اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما بررسی شد که تمام موارد ذکر شده از اپلیکیشن های رسمی و معتبر بوده که هر کدام از آن ها ویژگی های متفاوتی دارد. اما در انتخاب بهترین اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما باید موارد متعددی را در نظر گرفت. سرعت اپلیکیشن برای بارگذاری سریع پروازها و نمایش جزئیات کامل پرواز از مهم ترین فاکتورهاست. همچنین به روز بودن اپلیکیشن برای نمایش آخرین پروازهای موجود، فاکتور مهمی است که باید مدنظر قرار دهید.

علاوه بر این، پرداخت امن اپلیکیشن نیز اهمیت بالایی دارد که به درگاه پرداخت امنی متصل شود تا اطلاعات حساب شما در معرض خطر قرار نگیرد. پشتیبانی کارشناسان اپلیکیشن و وب سایت مریوطه نیز از مهمترین فاکتورهایی است که باید هنگام انتخاب  اپلیکیشن در نظر بگیرید.

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments