راهنمای خرید بلیط هواپیما با تخفیف در طرح تضمین قیمت رسپینا

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

طرح خرید بلیط هواپیما با تخفیف در وب سایت رسپینا آغاز شده است. این طرح که برای پروازهای مسیرهای داخلی و همچنین مسیرهای خارجی در نظر گرفته شده است، مهلت آن تا پایان سال 1401 است. تمامی مسافران می توانند تا پایان سال بلیط هواپیما را با تخفیف از رسپینا رزرو کنند. در این مقاله جزئیات طرح خرید بلیط هواپیمای تخفیف دار رسپینا را برای مسیرهای مختلف بررسی کرده ایم.

شرکت سامان سیر رسپینا که به عنوان اولین ارائه دهنده بلیط هواپیما سیستمی به صورت آنلاین در کشور شناخته می شود، خدمات متعددی را در زمینه خدمات گردشگری ارائه می دهد. این شرکت گردشگری در مشهد واقع شده است که خدمات مختلفی را در سطح کشور و بین المللی ارائه می دهد. رسپینا در آستانه سال نو، طرح ويژه فروش بلیط هواپیما با تخفیف را ارائه کرده است که مسافران در این طرح، بلیط را با تضمین ارزانترین قیمت ارائه می دهد.

x4.jpg

راهنمای خرید بلیط هواپیما در طرح تخفیف رسپینا

به منظور خرید بلیط هواپیما در این طرح مسافران می توانند به صورت اینترنتی و تلفنی اقدام کنند. خرید اینترنتی راحت تر بوده و مسافران می توانند با مراجعه به وب سایت رسپینا، بلیط هواپیما با تخفیف را رزرو کنند. بدین منظور راهنمای خرید را به صورت زیر ذکر کرده ایم:

  1. مسافران ابتدا باید وارد وب سایت رسپینا و سپس صفحه بلیط هواپیما شوند و مبدا و مقصد و تاریخ سفر را مشخص کنند.
  2. پس از انتخاب مقصد مسافران می توانند گزینه جستجو را انتخاب کنند تا تمامی پروازها را مشاهده کنند.
  3. در لیست پروازها، برخی از آن ها با گزینه تضمین نرخ مشخص شده اند. تنها این بلیط ها مشمول طرح ویژه رسپینا می باشند.
  4. با انتخاب بلیط تضمین شده مسافران باید اطلاعات خود را وارد کرده و سپس با پرداخت هزینه، لینک بلیط را دریافت خواهند کرد.

در خرید تلفنی بلیط هواپیما مسافران می توانند در تمامی ساعات شبانه روز با شماره  02191012900  تماس بگیرند. مسافران با تماس با کارشناسان می توانند بلیط پرواز را برای تمامی مقاصد دلخواه رزرو کنند. هنگام تماس با کارشناسان، مسافران باید ضمن اشاره به تضمین قیمت از کارشناسان بخواهند که بلیط های ویژه این طرح را برای آنها رزرو کنند.

x5.jpg

جزئیات طرح ویژه فروش بلیط هواپیما

در طرح ویژه رسپینا بلیط هواپیما با گارانتی ارزانترین قیمت نسبت به سایر وب سایت ها در اختیار مسافران قرار می گیرد. مسافران پس از خرید بلیط هواپیما از رسپینا در صورتی که همان بلیط را در سایتی دیگر با مشخصات مشابه اما قیمت کمتر مشاهده کردند می توانند با تماس با کارشناسان رسپینا، دو برابر اختلاف قیمت را از رسپینا دریافت کنند. کارشناسان پس از بررسی بلیط ها از نظر نوع پرواز و شرکت های ارائه دهنده و در صورت صحت موضوع، پس از 48 الی 72 ساعت دو برابر اختلاف قیمت را به حساب شما عودت می دهد.

x6.jpg

مدت زمان طرح ویژه رسپینا برای گارانتی قیمت، تا پایان سال 1401 مشخص شده است. بدین منظور مسافران می توانند تا انتهای سال جاری حتی برای ایام پس از عید نوروز نیز بلیط را با گارانتی قیمت تهیه کنند. زیرا در وب سایت رسپینا این امکان فراهم شده است که مسافران بتوانند بلیط پرواز را برای دو ماه آینده نیز رزرو کنند. بدین منظور می توانند پس از جستجوی بلیط پرواز، با استفاده از تقویم پروازی، ارزانترین پرواز دو ماه آینده را مشاهده نمایند.

چه نوع بلیطی را می توان در طرح ویژه رسپینا رزرو کرد؟

این سوالیست که توسط بسیاری از مسافران مطرح شده بود که طرح ویژه رسپینا شامل چه نوع بلیط های می شوند. نوع بلیط ها در واقع به چارتری و سیستمی بودن آن اشاره دارد که توسط متولیان متفاوتی ارائه می شود. بلیط هواپیما سیستمی توسط شرکت های هواپیما و چارتری نیز توسط شرکت های چارترکننده ارائه می شود. قوانین این بلیط ها با یکدیگر متفاوت بوده بطوریکه رسپینا تنها بلیط های سیستمی را در طرح ویژه خود گنجانده است.

از آنجا که بلیط های سیستمی دارای قوانین ثابتی برای قیمت و استرداد دارند، وب سایت رسپینا این بلیط ها را برای طرح گارانتی قیمت انتخاب کرده است. اما بلیط های چارتری به دلیل نوسان قیمتی که دارند امکان ارائه در طرح ویژه رسپینا را ندارند. بنابراین هنگام خرید بلیط پرواز در طرح ویژه به سیستمی یا چارتری بودن آن باید دقت کرد.

x8.jpg

هنگام رزرو بلیط پرواز برای انتخاب بلیط سیستمی که مشمول طرح ویژه رسپینا هستند مسافران می توانند با استفاده از فیلتر نوع پرواز اقدام نمایند. هنگام جستجوی پروازها این فیلتر را در سمت راست صفحه مشاهده می شود که با انتخاب گزینه سیستمی، بلیط های این طرح ویژه برای کاربران مشخص خواهد شد. همچنین می توان با برچسب آبی رنگی که این بلیط ها را مشخص کرده است بلیط پرواز طرح ویژه رسپینا را مشاهده و رزرو کرد.

شرایط استرداد بلیط هواپیما ویژه رسپینا چگونه است؟

استرداد بلیط هواپیما به صورت آنلاین از خدمات وب سایت رسپینا است. حتی بلیط هایی که در این طرح به فروش می رسند نیز قابلیت استرداد را دارند. شرایط استرداد بلیط پرواز در این طرح همانند بلیط های دیگر بوده و کاملا به قوانین ایرلاین ها بستگی دارد. شرکت های هواپیمایی با توجه به نوع پرواز و زمان کنسلی بلیط، شرایط متفاوتی را مشخص کرده اند که وب سایت رسپینا نیز از این قوانین پیروی می کند.

 

به منظور استرداد بلیط پرواز در رسپینا می توان به صورت تلفنی و اینترنتی اقدام کرد. میزان جریمه ایرلاین ها با توجه به زمان کنسلی و نوع پرواز متفاوت است که گاهی اوقات پس از کنسلی، هزینه ای به مسافر عودت نمی شود. همچنین این امکان وجود دارد که تمامی هزینه بلیط یا بخشی از آن به حساب مسافر عودت شود. پس از استرداد بلیط پرواز از رسپینا، هزینه آن پس از 48 الی 72 ساعت به حساب مسافر واریز خواهید شد.

 

 

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments